Plavání předškoláků

 

Kurz plavání pro předškoláky Plavecké školy Žabička obsahuje 10 lekcí, které probíhají 1x týdně po dobu 45 minut. Kurz je určen pro děti ve věku od 3 do 6 let bez rodičů. Pro začátečníky i pokročilé.

Kurzy jsou rozděleny do šesti úrovní na základě plaveckých dovedností. Pro nejmladší nováčky jsou před zahájením kurzu připraveny rozřazovací lekce. Více zde.

Co se děti naučí

 • základy plaveckých způsobů formou hry
 • skákání do vody
 • orientaci ve vodním prostředí
 • začlenění do kolektivu dětí
 • nebát se vody
 • správné dýchání a splývání
 • příprava na individuální plavání

Úrovně plavání

 • Žabičky - začátečníci
 • Kapříci
 • Chobotničky
 • Delfínci
 • Žraloci
 • Best of - nejlepší plavci
 • Kondiční plavání - pro vybrané plavce

Termíny kurzů

SEZÓNA PLAVÁNÍ 2019/2020 PRO PŘEDŠKOLÁKY
Září 2019 2.9. - 11.11. 2019 (rezervace od června)
Listopad 2019   12.11. - 3.2. 2020 (rezervace od října)
Únor 2020 30.1. - 20.4. 2020  (rezervace od prosince)
Duben 2020 9.4. - 29.6. 2020 (rezervace od února)

Kdy neplaveme:

státní svátek 28.10. 2019

vánoční prázdniny 23.12. - 1.1.2020

 

Podívejte se také ná plavání miminek.

Naši instruktoři plavání předškoláků

Mgr. Ivan Sacha

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Ivan je absolventem magisterského studia Pedf UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd - tělesná výchova). Mimo jiné je také držitelem osvědčení Cvičitel plavání II. třídy, Instruktor školního lyžování a mnohých dalších. Jeho zkušenosti s výukou plavání jsou spojeny také s pedagogickou fakultou, kde působil jako cvičitel plavání dětí I.stupně ZŠ a jako instruktor v plavecké škole při katedře tělesné výchovy. Aktivně se také účastnil závodů vysokoškolské plavecké ligy. Ve svém volném čase se věnuje fotbalu i dalším sportům. V plaveckém klubu působí od roku 2013.

Martin Minha, DiS.

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Kromě osvědčení trenéra plavání III. třídy má Martin za sebou mnohá školení od největších expertů v oblasti plavání. Prvotní zkušenosti nasbíral na Fakultě tělesné výchovy a sportu. V plaveckém klubu Žabička působí od roku 2011. Ve svém volném čase ho baví audiovizuální média, Anglie, evropský fotbal, hudba, historie i současnost Prahy. 

PhDr. Martin Mejzr

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Absolvent Pedagogické fakulty UK v Praze, obor Učitelství pro střední školy (biologie - tělesná výchova). Martin je držitelem osvědčení Instruktor fitcentra, Instruktor lyžování a kvalifikačního průkazu Plavčík. Ve svém volném čase se věnuje plavání, běhu, futsalu či fotografování. V plaveckém klubu Žabička působí od roku 2010.

Mgr. Ondra Kysela

Trenér skupinového a individuálního plavání pro dospělé a děti od předškolního věku. Ondra vystudoval Pedagogickou fakultu UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd – tělesná výchova). Je držitelem osvědčení Cvičitel plavání III. třídy, Trenér plavání III. třídy, Trenér triatlonu III. třídy, Vodní záchranář a plavčík, Masér pro sportovní a relaxační masáž, Instruktor lyžování.  Ve svém volném čase se věnuje triatlonu a futsalu. V plaveckém klubu Žabička působí od roku 2009.

Jakub Vlk

Jakub studuje ČVUT a plavání se věnuje již od středoškolských let. V rámci vysoké školy se účastní tréninků plavání s profesionálními plavci. Je držitelem průkazu trenér plavání III. třídy a jako plavčík měl možnost nahlédnout pod ruce mnohých zkušených trenérů. Věnuje se také futsalu a lehké atletice a sport zůstává jeho oblíbeným koníčkem. Kuba je ale také cestovatel a milovník kvalitní filmařiny. V Žabičce se s ním budeme setkávat jako s trenérem plavání pro děti předškolního a školního věku od září 2019.

Fotogalerie

Nahoru