O nás

Plavecká škola Žabička, která vznikla v roce 2007, se zaměřuje na výuku plavání kojenců, batolat, předškoláků a dětí školního věku.

Kde plaveme

Plaveme ve Vodním světě Infinit ve sportovním areálu Infinit Sportcentrum Step, jehož součástí je plavecký bazén (25m) s relaxační částí, parní lázeň a sauna. Více o Vodním a saunovém světě naleznete zde. Naše bazény jsou výjimečné svou čistotou a zázemím. Voda je udržována v co nejvyšší kvalitě s ohledem na stálou přítomnost dětí a prochází neustálou kontrolou.

Kurzy probíhají také na plaveckém bazénu Pražačka a to v pátek od 14:00 do 15:30. Náhrady mohou rodiče vybírat napříč oběma bazény.

Naše zázemí

Prostředí je přizpůsobeno na provoz dětského plavání. V pánských i dámských šatnách jsou k dispozici dětské ohrádky, přebalovací pulty, podložky a desinfekce k očištění. Před či po kurzu mohou rodiče s dětmi využít posezení s dětskými židličkami u recepce, kde je k dispozici mikrovlnná trouba na ohřátí jídla pro děti. K dispozici je také dětský koutek s hračkami a ohrádkou, u kterého v lednu 2023 otevřeme kavárnu, která nabídne příjemné posezení pro rodiny s dětmi.

Areál Pražačka je taktéž způsobem plavání s dětmi - v šatně naleznete podložky na převlečení, přebalovací pult, ohrádku ve sprše. Po lekci lze čas trávit v herničce jež se nachází před šatnami, k dispozici je zde mikrovlnná trouba.

Náš tým

V našem týmu najdete mladé, kreativní lidi, kteří jsou aktivními sportovci a odborníky v oblasti plavání, sportu a pedagogiky. Naši instruktoři jsou akreditovaní MŠMT a jejich posláním je předat vašim dětem i vám profesní zkušenosti v oboru plavání dětí na co nejvyšší úrovni.

Instruktorky plavání kojenců a batolat

Trenéři plavání předškolních a školních dětí

Přihlášení

Stačí vyplnit rezervační formulář , my vám potvrdíme jeho přijetí. Přihlašování do kurzu probíhá elektronicky. Kancelář odešle v daný termín (o kterém je rodič předem informovaný e-mailem) odkaz pro přihlášení, skrze který lze přihlášení provést. Přihlášení skrze odkaz je závazné a váže se na něj vystavení faktury.

Termíny kurzů plavání miminek naleznete zde.

Termíny kurzů plavání předškolních a školních dětí naleznete zde.

Návštěva bazénu mimo lekce

  • Pokud si chcete před přihlášením do kurzu vyzkoušet prostředí, kde budete plavat, můžete Vodní svět Infinit navštívit každý den od 7 do 23 hodin

  • Od pondělí do čtvrtka od 15:30 hodin, v pátek od13:30 hodin a o víkendu od 7 hodin je přístupný i kojenecký bazén, který je mimo tyto časy rezervovaný pro kurzy plavecké školy Žabička

Vodní svět Infinit

Fotogalerie

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Partneři

Nahoru