O nás

Plavecká škola Žabička, která vznikla v roce 2007, se zaměřuje na výuku plavání kojenců, batolat, předškoláků a dětí školního věku.

Kde plaveme

Plaveme ve Vodním světě Infinit ve sportovním areálu Infinit Sportcentrum Step, jehož součástí je plavecký bazén (25m) s relaxační částí, parní lázeň a sauna. Více o Vodním a saunovém světě naleznete zde. Naše bazény jsou výjimečné svou čistotou a zázemím. Voda je udržována v co nejvyšší kvalitě s ohledem na stálou přítomnost dětí a prochází neustálou kontrolou.

Naše zázemí

Prostředí je přizpůsobeno na provoz dětského plavání. V pánských i dámských šatnách jsou k dispozici dětské ohrádky, přebalovací pulty, podložky a desinfekce k očištění. Před či po kurzu mohou rodiče s dětmi využít posezení s dětskými židličkami u recepce, kde je k dispozici mikrovlnná trouba na ohřátí jídla pro děti. K dispozici je také dětský koutek s hračkami a ohrádkou, u kterého v lednu 2023 otevřeme kavárnu, která nabídne příjemné posezení pro rodiny s dětmi.

Podrobné informace o kavárně budou k nalezení na našich webových stánkách v sekci kavárna, kterou pro vás aktivně připravujeme.

Náš tým

V našem týmu najdete mladé, kreativní lidi, kteří jsou aktivními sportovci a odborníky v oblasti plavání, sportu a pedagogiky. Naši instruktoři jsou akreditovaní MŠMT a jejich posláním je předat vašim dětem i vám profesní zkušenosti v oboru plavání dětí na co nejvyšší úrovni.

Instruktorky plavání kojenců a batolat

Trenéři plavání předškolních a školních dětí

Přihlášení

Stačí vyplnit rezervační formulář , my vám potvrdíme jeho přijetí. Přihlašování do kurzu probíhá elektronicky. Kancelář odešle v daný termín (o kterém je rodič předem informovaný e-mailem) odkaz pro přihlášení, skrze který lze přihlášení provést. Přihlášení skrze odkaz je závazné a váže se na něj vystavení faktury.

Termíny kurzů plavání miminek naleznete zde.

Termíny kurzů plavání předškolních a školních dětí naleznete zde.

Návštěva bazénu mimo lekce

  • Pokud si chcete před přihlášením do kurzu vyzkoušet prostředí, kde budete plavat, můžete Vodní svět Infinit navštívit každý den od 7 do 23 hodin

  • Od pondělí do čtvrtka od 15:30 hodin, v pátek od13:30 hodin a o víkendu od 7 hodin je přístupný i kojenecký bazén, který je mimo tyto časy rezervovaný pro kurzy plavecké školy Žabička

Vodní svět Infinit

Podívejte se také na naše KURZY CVIČENÍ

Fotogalerie

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Partneři

Nahoru