Náš tým

Instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí do 4 let

Mgr. Barbora Kolečková

Barča je členem týmu Žabičky již od roku 2017. Potkat se s ní můžete nejen v kanceláři, podílí se také na organizaci letních aktivit. Svá studia zaměřila na oblast předškolního a mimoškolního vzdělávání se specializací na tělesnou výchovu. Jako absolventka Kurzu instruktora plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku vede kurzy plavání dětí od šesti měsíců. Nově si Barča rozšířila kvalifikaci a po úspěšném absolvování kurzu Trenér plavání III. třídy se s ní můžete potkat i v rámci plaveckých tréninků starších dětí, kde dlouhodobě působila jako asistentka trenérů. Ve volném čase ráda navštěvuje lekce pole dance, sportuje a její velkou zálibou je cestování.

Bc. Marie Vermachová

Maruška vystudovala obor Sociologie na Západočeské univerzitě v Plzni a dlouhou dobu pracovala jako koordinátorka akcí v oblasti vzdělávání. Sport v jejím životě hraje důležitou roli, protože pochází z Jesenických hor. Již od dětství závodně běhala a lyžovala. Celoživotní láska k vodě a kladný vztah k práci s dětmi, ji pak přivedly k myšlence, že by se chtěla věnovat výuce plavání. Absolvovala proto kurzy Instruktora plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v Institutu Evy Kiedroňové a také u Aliance plavání. V současné době ji největší radost dělá rodina a její dvě úžasné děti Jonáš a Meda. Ve volném čase si ráda zaplave, zaběhá, přečte dobrou knihu, anebo zvelebuje zahradu. Potkat se s ní můžete na kurzech pro nejmenší plaváčky.

Mgr. Michala Vošáhlíková Hančinská

V roce 2010 vystudovala bakaláře obor fyzioterapie na 1. LFUK a roku 2014 úspěšně ukončila magisterské studium v oboru Fyzioterapie na Zdravotníckej univerzite v Bratislavě. Po svých studiích se zaměřila na děti a pracovala na dětské rehabilitaci nemocnice Motol. Míša má zkušenosti se cvičením dětí od novorozenců až po dospělé pacienty. V lednu 2016 si dokončila kurz Instruktora plavání kojenců, batolat a předškoláků u Evy Kiedroňové. Nyní je na rodičovské dovolené se dvěma chlapci. Ráda plave s dětmi, tančí, bruslí a užívá si volný čas s rodinou v přírodě.

Michaela Jahodová

Míša o sobě říká, že je především maminka. Doma má tři děti a právě díky mateřské dovolené se rozhodla svůj čas věnovat studiu a přihlásila se na kurz instruktora plavání kojenců a batolat. Říká, že pohyb je součástí našeho života, proto aktivně sportuje a ke sportu vede i své okolí. Volný čas tráví s rodinou na výletech, ráda cestuje a především běhá. Jako sportovní masérka si dokáže poradit i s negativními následky sportování. V bazénu se s ní můžete potkávat od září 2019.

Michaela Brejchová

Míša má zkušenosti s dětmi vlastně odjakživa, už jako malá se pohybovala v kolektivu dětí v zařízení pro nedoslýchavé děti, kde pracovala její maminka. Tato práce se jí zalíbila a sama zde již patnáctým rokem pracuje. Mimo to se na mateřské dovolené rozhodla, že by práci s dětmi zúročila i v jiném směru, a zvolila si plavání s dětmi. Přihlásila se a úspěšně absolvovala kurz instruktora plavání kojenců a batolat v akademii Anahita a od té doby se plavání s dětmi intenzivně věnuje. Její práce je i jejím koníčkem, dále ráda sportuje – jezdí na kole a lyžuje, a ke sportování vede i svého syna.

Kateřina Zajíčková

Kačku jsme v Žabičce přivítali po mateřské dovolené, v Žabičce působila již od roku 2014. Vodu a pohyb v ní bere jako součást života a cítí se v ní jako doma. Proto není divu, že je nejen instruktorem plavání kojenců a batolat, ale také instruktorem přístrojového potápění, které vyučovala i v zahraničí. Kurz instruktora plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku absolvovala v institutu Evy Kiedroňové; a aby toho nebylo málo, rozšířila si praxi o instruktora pohybových a kreativních aktivit pro rodiče s dětmi. Ve volném čase se ráda věnuje své rodině, přístrojovému potápění, jízdě na kole a dalším sportovním aktivitám.

Trenéři plavání předškolních a školních dětí

MGR. IVAN SACHA

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Ivan je absolventem magisterského studia Pedf UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd - tělesná výchova). Mimo jiné je také držitelem osvědčení Cvičitel plavání II. třídy, Instruktor školního lyžování a mnohých dalších. Jeho zkušenosti s výukou plavání jsou spojeny také s pedagogickou fakultou, kde působil jako cvičitel plavání dětí I.stupně ZŠ a jako instruktor v plavecké škole při katedře tělesné výchovy. Aktivně se také účastnil závodů vysokoškolské plavecké ligy. Ve svém volném čase se věnuje fotbalu i dalším sportům. V Žabičce působí od roku 2013.

MGR. JAN IMLAUF

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Absolvent Pedagogické fakulty UK v Praze, obor Učitelství pro střední školy – Tělesná výchova a základy společenských věd. Držitel osvědčení Cvičitel plavání II. Třídy, instruktor lyžování a snowboardingu, plavčík, instruktor fitness a dalších. Ve volném čase se věnuje lednímu hokeji a Crossfitu. V Žabičce se s Honzou můžete potkávat od září 2021.

PHDR. MARTIN MEJZR

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Absolvent Pedagogické fakulty UK v Praze, obor Učitelství pro střední školy (biologie - tělesná výchova). Martin je držitelem osvědčení Instruktor fitcentra, Instruktor lyžování a kvalifikačního průkazu Plavčík. Ve svém volném čase se věnuje plavání, běhu, futsalu či fotografování. V plavecké škole Žabička působí od roku 2010.

MGR. ONDRA KYSELA

Trenér skupinového a individuálního plavání pro dospělé a děti od předškolního věku. Ondra vystudoval Pedagogickou fakultu UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd – tělesná výchova). Je držitelem osvědčení Cvičitel plavání III. třídy, Trenér plavání III. třídy, Trenér triatlonu III. třídy, Vodní záchranář a plavčík, Masér pro sportovní a relaxační masáž, Instruktor lyžování. Ve svém volném čase se věnuje triatlonu a futsalu. V Žabičce působí od roku 2009.

PAVLÍNA POKORNÁ

Pavlína studuje na pražské lékařské fakultě fyzioterapii a v Brně na Masarykově univerzitě trenérství se specializací na regeneraci a výživu ve sportu. Je absolventkou kurzu trenéra triatlonu III. třídy, Trenér plavání III. třídy a kurzu Mistr plavčík. Plavání se věnovala na závodní úrovni 8 let, pravidelně se účastnila také mistrovství republiky. Jako reprezentantka ve vodním záchranném sportu posbírala několik titulů mistryně republiky, zúčastnila se mistrovství Evropy i světa. Nyní se aktivně věnuje triatlonu. Zajímá se také o skládání výživových plánů. V Žabičce se s ní můžete potkat od léta roku 2020, předtím však již působila jako instruktorka plavání v naší sesterské pobočce Rosničce.

Mgr. BARBORA KOLEČKOVÁ

Barča je členem týmu Žabičky již od roku 2017. Potkat se s ní můžete nejen v kanceláři, podílí se také na organizaci letních aktivit. Svá studia zaměřila na oblast předškolního a mimoškolního vzdělávání se specializací na tělesnou výchovu. Jako absolventka Kurzu instruktora plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku vede kurzy plavání dětí od šesti měsíců. Nově si Barča rozšířila kvalifikaci a po úspěšném absolvování kurzu Trenér plavání III. třídy se s ní můžete potkat i v rámci plaveckých tréninků starších dětí, kde dlouhodobě působila jako asistentka trenérů. Ve volném čase ráda navštěvuje lekce pole dance, sportuje a její velkou zálibou je cestování.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Partneři

Nahoru