Náš tým

Instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí do 4 let

Mgr. Barbora Kolečková

Barča se práci s dětmi věnuje od svých 15ti let, kdy zahájila svá studia na pedagogické škole, kde se specializovala na tělesnou výchovu. V návaznosti na práci v kanceláři se rozhodla pro absolvování kurz Instruktorky kojenců, batolat a dětí předškolního věku u Aliance plavání. Mimo vedení kurzů s rodiči působila Barča i jako asistentka trenérů u starších dětí, kde se poté rozhodla svoje znalosti rozšířit a v roce 2020 absolvovala kurz Trenéra III. třídy. V současné době se Barča věnuje především provozu Žabičky, na bazénu se ale i tak s ní můžete stále potkat v rámci kurzů s rodiči i bez rodičů. 

Bc. Marie Vermachová

Maru je součástí týmu plavecké školy od roku 2016, kam ji přivedla možnost propojení práce s dětmi a vodou. Absolvovala kurzy instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v institutu Evy Kiedroňové a u Aliance plavání. Vede plavecké lekce pro nejmenšími plaváčky od šesti měsíců až po čtyřleté žabičky. Mimo kurzy se v Žabičce věnuje také administrativní práci v kanceláři. Komunikovat s ní můžete především v rámci fakturace kurzů a v provozních záležitostech, na kterých aktivně spolupracuje. Společně s Barčou pak organizuje pobyt pro rodiny s dětmi. Volný čas tráví nejraději se svou rodinou v přírodě na horách. 

Mgr. Michala Vošáhlíková Hančinská

Míša je absolventkou oboru fyzioterapie, kde své studium zaměřovala především na rehabilitaci dětí, ve které dále pokračovala v rámci zaměstnání. V roce 2016 si ke svým znalostem a zkušenostem ještě doplnila kurz Instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v institutu Evy Kiedroňové a této práci se o té doby u nás také věnuje. Zároveň se Míša věnuje tvorbě a aktualizaci metodiky cvičení kojenců a batolat, kterou poté realizuje i v praxi v rámci kurzů cvičení v Žabičce.

Michaela Jahodová

Míša v Žabičce působí od roku 2019. Práce s dětmi ji velmi baví, voda je pro ni přirozené prostředí a ráda tuto zkušenost předává dál – dětem i rodičům. Mimo plavání je Míša také masérka. Obě profese jsou pro ni zdrojem radosti a dále s v nich vzdělává. Ve volném čase se věnuje různým sportovním aktivitám a otužování. Míša je maminka tří dětí, a právě díky nim se dostala k těmto, jak ona sama říká, úžasným profesím. Kurz Instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku si udělala v akademii Anahita. Od nového roku Míša v Žabičce povede i lekce cvičení pro rodiče s dětmi.

Michaela Brejchová

Míša zkušenosti s dětmi čerpá prakticky od malička, kdy jako malá s maminkou často chodila do zařízení pro nedoslýchavé děti, kde pracovala. Na maminku Míša navázala a práci se věnuje dodnes i ona. Během své mateřské dovolené si svoje znalosti doplnila ještě o kurz Instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v akademii Anahita, a od té doby se věnuje i plavání dětí. V Žabičce také aktivně pracuje na metodice cvičení pro děti od dvou let, kterému se věnuje i v praxi v rámci našich kurzů.

Kateřina Zajíčková

Kačka se do Žabičky vrátila po mateřské dovolené. Ještě před kurzy plavání se Kačka zaměřila na přístrojové potápění a plavání s monoploutví, kterého je instruktorkou. Kurz Instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku absolvovala v institutu Evy Kiedroňové, kde si následně svůj rozhled rozšířila i o Instruktorku pohybových a kreativních aktivit pro rodiče s dětmi. V roce 2022 si své znalosti doplnila také o kurz Trenéra III. třídy, který absolvovala na FTVS.

LENKA LIŠKOVÁ

Lenka je součástí týmu Žabičky od listopadu 2022. Práci s dětmi se chtěla věnovat od mala a bere ji jako své poslání. Do našeho týmu nastoupila jako studentka plnící svou odbornou praxi, jelikož se během svého vysokoškolského studia věnuje oboru Sportovní a kondiční specaialista se zaměřením na volný čas. Práce s dětmi, ke které má velmi blízko již z předchozího studia, kde se věnovala předškolní a mimoškolní pedagogice, se rozhodla věnovat na plné obrátky. Na jaře 2022 Lenča absolvovala kurz Instruktorky plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, který zakončila úspěšným složením zkoušky a od září ji tak můžete pravidelně vídat na lekcích plavání. Mimo jiné působí dále i jako asistentka kurzů plavání od čtyř let. Lenča sama říká, že práce s dětmi na bazénu ji dělá šťastnou a dává jí smysl. Ve volném času se věnuje i trénování dětí v aerobiku.

Trenéři plavání předškolních a školních dětí

MGR. IVAN SACHA

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Ivan je absolventem magisterského studia Pedf UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd - tělesná výchova). Mimo jiné je také držitelem osvědčení Cvičitel plavání II. třídy, Instruktor školního lyžování a mnohých dalších. Jeho zkušenosti s výukou plavání jsou spojeny také s pedagogickou fakultou, kde působil jako cvičitel plavání dětí I.stupně ZŠ a jako instruktor v plavecké škole při katedře tělesné výchovy. Aktivně se také účastnil závodů vysokoškolské plavecké ligy. Ve svém volném čase se věnuje fotbalu i dalším sportům. V Žabičce působí od roku 2013.

MGR. JAN IMLAUF

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Absolvent Pedagogické fakulty UK v Praze, obor Učitelství pro střední školy – Tělesná výchova a základy společenských věd. Držitel osvědčení Cvičitel plavání II. Třídy, instruktor lyžování a snowboardingu, plavčík, instruktor fitness a dalších. Ve volném čase se věnuje lednímu hokeji a Crossfitu. V Žabičce se s Honzou můžete potkávat od září 2021.

PHDR. MARTIN MEJZR

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Absolvent Pedagogické fakulty UK v Praze, obor Učitelství pro střední školy (biologie - tělesná výchova). Martin je držitelem osvědčení Instruktor fitcentra, Instruktor lyžování a kvalifikačního průkazu Plavčík. Ve svém volném čase se věnuje plavání, běhu, futsalu či fotografování. V plavecké škole Žabička působí od roku 2010.

MGR. ONDRA KYSELA

Trenér skupinového a individuálního plavání pro dospělé a děti od předškolního věku. Ondra vystudoval Pedagogickou fakultu UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd – tělesná výchova). Je držitelem osvědčení Cvičitel plavání III. třídy, Trenér plavání III. třídy, Trenér triatlonu III. třídy, Vodní záchranář a plavčík, Masér pro sportovní a relaxační masáž, Instruktor lyžování. Ve svém volném čase se věnuje triatlonu a futsalu. V Žabičce působí od roku 2009.

PAVLÍNA POKORNÁ

Pavlína studuje na pražské lékařské fakultě fyzioterapii a v Brně na Masarykově univerzitě trenérství se specializací na regeneraci a výživu ve sportu. Je absolventkou kurzu trenéra triatlonu III. třídy, Trenér plavání III. třídy a kurzu Mistr plavčík. Plavání se věnovala na závodní úrovni 8 let, pravidelně se účastnila také mistrovství republiky. Jako reprezentantka ve vodním záchranném sportu posbírala několik titulů mistryně republiky, zúčastnila se mistrovství Evropy i světa. Nyní se aktivně věnuje triatlonu. Zajímá se také o skládání výživových plánů. V Žabičce se s ní můžete potkat od léta roku 2020, předtím však již působila jako instruktorka plavání v naší sesterské pobočce Rosničce.

Mgr. BARBORA KOLEČKOVÁ

Barča se práci s dětmi věnuje od svých 15ti let, kdy zahájila svá studia na pedagogické škole, kde se specializovala na tělesnou výchovu. V návaznosti na práci v kanceláři se rozhodla pro absolvování kurz Instruktorky kojenců, batolat a dětí předškolního věku u Aliance plavání. Mimo vedení kurzů s rodiči působila Barča i jako asistentka trenérů u starších dětí, kde se poté rozhodla svoje znalosti rozšířit a v roce 2020 absolvovala kurz Trenéra III. třídy. V současné době se Barča věnuje především provozu Žabičky, na bazénu se ale i tak s ní můžete stále potkat v rámci kurzů s rodiči i bez rodičů. 

VOJTĚCH ŘÍHA

Vojta je novým členem týmu, který vede skupinové a individuální tréninkové lekce plavání pro dospělé a děti předškolního věku. Na bazénu se s ním mimo jiné můžete potkat jako s certifikovaným plavčíkem, který dohlíží na bezpečný provoz vodního i saunového světa. Vojta je skvělým obojživelníkem. Kromě plavání dělá již 14 let atletiku na poloprofesionální úrovni, s nemálo úspěchy. Mezi ně patří například 1. místo ve skoku vysokém na Mistrovství Evropy družstev z roku 2018, či je vícemistrem republiky v roce 2021 ve stejné disciplíně.

Asistentky v kanceláři

MIRIAM HOLENDOVÁ

Miriam působí v Žabičce již třetím rokem. Je především součástí kancelářského týmu kde se věnuje každodenní komunikaci s klienty a veškeré administrativě pro zajištění chodu plavecké školy. Občas jí můžete potkat i na bazénu jako asistentku trenérů na kurzech plavání předškolních a školních dětí a nebo v bazénové dráze kde sama piluje svůj plavecký styl. Vystudovala vysokou školu hotelovou obor gastronomie a hotelnictví. V rámci svého zájmu o sport absolvovala tříletý kurz Jógy a Jógové terapie zakončený trenérskou licencí A a kurz Trenéra plavání III. třídy. Od Nového roku povede Miriam i lekce jógy pro děti a bude mít na starost provoz kavárny.

Napište nám

Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se předem seznámil/a s přesnými podmínkami zpracování osobních údajů správcem tak jsou uvedeny ZDE a byl/a o rozsahu a způsobu zpracování, jakož i o svých právech, které pro mě ze zpracování vyplývají, správcem řádně informován/a. Souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby odvolání souhlasu nebo jiného zániku oprávnění ke zpracování osobních údajů.

povinné položky

Partneři

Nahoru