Další aktivity

 

 1. Letní aktivity
 2. Zkušební ukázkové lekce
 3. Rozřazovací lekce
 4. Individuální výuka plavání
 5. Wellness služby
 6. Sportovní aktivity

 

1. LETNÍ AKTIVITY

Plavecká škola Žabička nezahálí ani mimo školní rok. Pravidelně pořádáme pro naše plaváčky a jejich kamarády bohatý program i o prázdninách.

Pražské léto se Žabičkou (Příměstské tábory)

Každé léto ožívají v Žabičce legendární příměstské tábory, kterými provází naši zkušení instruktoři s pedagogickým vzděláním a milé asistentky ze Žabičky. Tábory jsou určené pro děti do 4 do 10ti let, probíhají ve všední dny a děti si užijí mnoho legrace. Celodenní program je zaměřený na plavání ve Vodním světě Infinit, venkovní pohybové a sportovní aktivity, tvořivou dílnu či dovednostní hry.

Termíny letošních příměstských táborů jsou: 13.-17.8.2018 a 20.-24.8.2018

Oba termíny jsou již obsazné.

Letní pobyty se Žabičkou

Pro naše plaváčky, jejich kamarády a rodiče připravujeme každé léto týdenní pobyty mimo Prahu, které jsou zaměřené na výuku plavání, sportovní a vědomostní aktivity, výtvarné a kreativní dílny. Na každý den je pro děti připraven bohatý program, aby si mohli i rodiče trochu odpočinout. Celý program je tematicky laděný, bývá plný úkolů a poznávání. Pobyty jsou určeny pro rodiny s dětmi staršími 3 let, ale mladší sourozenci jsou také vítáni.

Podrobné informace a volná místa naleznete v aktualitách.

Intenzivní kurzy plavání

Pro nejmenší plaváčky pořádáme intenzivní kurzy plavání kojenců a batolat, kde se mohou děti od 6 měsíců do 3 let těšit na letní pohádkové plavání ve Vodním světě Infinit. Během kurzu na děti čeká tematicky laděný program s našimi instruktory a spousta legrace při nácviku a prohlubování základních plaveckých dovedností. Přihlásit se mohou začátečníci i pokročilí, děti jsou vždy zařazeny podle pokročilosti a věku.

Letošní kurz intenzivního plavání proběhne v termínu  od 6. do 10.8.2018. Více informací se dozvíte v aktualitách v nejbližší době.

2. ZKUŠEBNÍ UKÁZKOVÉ LEKCE

Ukázkové lekce jsou určeny pro ty, kteří si chtějí před nástupem do plaveckého kurzu ověřit, zda bude plavání děťátku vyhovovat a zda pobyt v novém prostředí zvládne. Ukázkové lekce organizujeme vždy před začátkem nových kurzů. Můžete si zdarma vyzkoušet zázemí plavecké školy Žabička, 15 minutovou lekci s instruktorem ve vodě a součástí je také krátká informační schůzka. Zkušební lekce probíhají po naplnění minimálního počtu zájemců. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na tel.: +420 775 996 114.

 

3. ROZŘAZOVACÍ LEKCE

Rozřazovací lekce jsou připraveny pro nové nejmladší zájemce o plavání předškoláků. Jsou určeny pro děti ve věku od 3 do 5 let a jsou zdarma. 15 minutová lekce probíhá pod vedením instruktora, který zjistí, zda je dítě na kurz připraveno, jak reaguje na vodu a zda je samostatné ve vodním prostředí i bez přítomnosti rodičů. Děti jsou poté rozděleny do kurzů podle svých plaveckých dovedností.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA PLAVÁNÍ

Individuální výuka plavání je nabídka pro děti všech věkových kategorií i pro dospělé. Po domluvě s našimi trenéry lze domluvit hodinu podle vašich časových možností a nemusíte se vázat na den a čas jednotlivých pokročilostí v plaveckém kurzu. Individuální lekce jsou vhodné také pro ty, kteří potřebují pouze „návod“ na správné plavání, pro děti, kteří se špatně začleňují do kolektivu nebo pro sportovní a kondiční plavce, kteří chtějí dohled a nové rady ohledně zdokonalení techniky.

 

5. WELLNESS SLUŽBY

Vodní svět

Ve Vodním světě Infinit můžete využít 25 metrový plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi. Pro rodiče našich plaváčků máme připravené zvýhodněné vstupné.
Více o Vodním světě naleznete
zde.

Saunový svět

Ve světě plném prohřívacích místností je možné pod jednou střechou si vychutnat hned 6 saun. V saunovém světě najdete 2 vnitřní a 4 venkovní sauny:

 • klasickou finskou saunu (teplota 85 - 95 °C, vlhkost 10 - 20 %)
 • exotickou tropickou saunu (teplota 65 - 75 °C, vlhkost 50 - 70 %)
 • medovou saunu s parním nárazem (teplota 80 - 90 °C)
 • tichou finskou krbovou saunu (teplota 85 - 95 °C)
 • selský saunový dům (teplota 80 - 95 °C)
 • bylinkovou saunu (teplota 80 - 95 °C)

Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének. Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti. Osvěžit a občerstvit se můžete ve vnitřním i venkovním saunovém baru. Pro rodiče našich plaváčků máme připravené zvýhodněné vstupné. Více o saunovém světě na 

Více o Saunovém světě naleznete zde.

Saunování s dětmi

Užijte si chvilku relaxace i s dětmi. Nabízíme vám možnost saunování pro celou rodinu, nebo pro kamarádky s dětmi v pohodlí privátní sauny, kterou si můžete užít jen sami pro sebe. V 1. patře hotelu Step je možnost rezervace finské provensálské sauny za zvýhodněnou cenu speciálně pro klienty Plavecké školy Žabička.

Privátní sauna nabízí útulnou odpočívárnu s možností posezení, či odpočinku na velkém relaxačním lůžku, ochlazovnu se zážitkovou sprchou, vodopádem a bočními tryskami. V ceně privátní sauny je k dispozici prostěradlo a osuška pro dospělé, pro děti zdarma ručník. Pro malé saunery bude přichystán také box s hračkami a karafa s vodou pro jejich doprovod. Teplotu sauny lze po předchozí domluvě s recepcí snížit a zpřístupnit tak relaxaci i pro ty nejmenší. Více informací ohledně saunování s dětmi naleznete zde.

Pro rezervaci či více informací se můžete obrátit na recepci privátní sauny na tel.: +420 739 500 234.

Privátní wellness & fitness & masáže

Pro chvíle odpočinku a soukromí je v 1.patře hotelu Step k dispozici privátní sauna a privátní whirlpool Infinit, které poskytují ničím nerušenou relaxaci. Moderní fitness disponuje kardiozónou, posilovnou a strečinkovou zónou. Pro dokonalou relaxaci můžete využít také širokou nabídku masáží (odborné, relaxační, detoxikační, apod.) a zážitkových balíčků pro dva.

Více na www.infinit-fitness.cz.

 

6. SPORTOVNÍ AKTIVITY

Infinit Sportcentrum Step

V areálu sportcentra Step si můžete užít také tenis, squash, badminton a stolní tenis.K

dispozici jsou pro vás:

 • 3 vnitřní kurty na tenis
 • 12 badmintonových kurtů Pro Court
 • 3 klimatizované squashové kurty
 • 2 stoly na stolní tenis

Pro zájemce jsou k dispozici služby profesionálních tenisových trenérů, zapůjčení i prodej tenisového, squashového a badmintonového vybavení, možnost pravidelných her pomocí permanentky či pořádání turnajů. Více informací a aktuální ceník na www.sport-infinit.cz.

 

 

Fotogalerie

Nahoru