Naše další aktivity

 1. LETNÍ AKTIVITY
 2. ZKUŠEBNÍ UKÁZKOVÉ LEKCE
 3. JEDNORÁZOVÉ LEKCE
 4. INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA PLAVÁNÍ
 5. KURZY CVIČENÍ
 6. SPORT & WELLNESS

1. LETNÍ AKTIVITY

Příměstské tábory

Nezahálíme ani mimo školní rok, kdy souvislé kurzy nenabízíme. Pro děti od 4 let pořádáme letní příměstské tábory. Probíhají vždy ve všední dny a pro děti máme připravený obsáhlý program zahrnující nejen sportovní aktivity, ale také plavání, tvořivé dílny a dovednostní hry.

Pobyt pro rodiny s dětmi

Pro všechny naše klienty, ale i jejich přátele připravujeme každé léto týdenní pobyt mimo Prahu, který je zaměřen na sportovní aktivity, tvořivé aktivity, dovedností hry a obohacen je také o plavecké lekce. Pro účast na pobytu nemusíte být naším klientem, přihlásit se může úplně každý, kdo má chuť s námi vyrazit do krásné přírodyy a dopřát svým dětem bohatý tématický program. Program je určen pro děti od tří let, vítáni jsou ale i mladší či více starší sourozenci. Do programu se může zapojit kdokoliv – mladší děti s asistencí rodičů, či samotní rodiče.

Letní intenzivní kurzy plavání

Pro nejmenší plaváčky pořádáme intenzivní kurzy plavání kojenců a batolat, kde se mohou děti od 6 měsíců do 4 let těšit na letní plavání ve Vodním světě Infinit. Během kurzu na děti čeká tematicky laděný program s našimi instruktory a spousta legrace při nácviku a prohlubování základních plaveckých dovedností. Přihlásit se mohou začátečníci i pokročilí, děti jsou vždy zařazeny podle pokročilosti a věku.

2. ZKUŠEBNÍ UKÁZKOVÉ LEKCE

Ukázkové lekce jsou určeny zejména pro nejmenší plaváčky (kurzy plavání s rodiči), kteří si chtějí před nástupem do plaveckého kurzu ověřit, zda bude plavání děťátku vyhovovat a zda pobyt v novém prostředí zvládne. Ukázkové lekce organizujeme vždy před začátkem nových kurzů. Můžete si zdarma vyzkoušet zázemí plavecké školy Žabička, 15 minutovou lekci s instruktorkou ve vodě a součástí je také krátká informační schůzka. Zkušební lekce probíhají po naplnění minimálního počtu zájemců. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na tel.: +420 775 996 114 nebo na info@plavani-zabicka.cz .

 

3. JEDNORÁZOVÉ LEKCE

Jednorázové lekce jsou určeny pro všechny zájemce o plavání, kteří jsou začátečníci a nejsou si jisti, že lekce plavání proběhne bez problémů a chtějí si skupinové plavání vyzkoušet. Jednorázovou lekci je potřeba si rezervovat (je závislá na akutální obsazennosti daného kurzu). Lekci si za poplatek (viz.ceník) můžete vyzkoušet a teprve poté se rozhodnout, zda chcete do kurzu nastoupit. Jednorázovou lekci lze vyzkoušet pouze při začátku nového kurzu, v průběhu kurzu již není možné začátečníka do kurzu přidat, abychom neovlivnili lekce plavání ostatním plaváčkům.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA PLAVÁNÍ

Individuální výuka plavání je nabídka pro děti všech věkových kategorií i pro dospělé. Po domluvě s našimi trenéry lze domluvit hodinu podle vašich časových možností a nemusíte se vázat na den a čas jednotlivých pokročilostí v plaveckém kurzu. Individuální lekce jsou vhodné také pro ty, kteří potřebují pouze „návod“ na správné plavání, pro děti, kteří se špatně začleňují do kolektivu nebo pro sportovní a kondiční plavce, kteří chtějí dohled a nové rady ohledně zdokonalení techniky.

Z důvodu maximálního vytížení trenérů je v současné době je možnost výuky nových individuálních klientů pouze v dopoledních hodinách.

Individuální lekce pro miminka pouze v časech od 8:00, 12:00, 14:00.

5. KURZY CVIČENÍ

Pro děti od tří měsíců do tří let nabízíme kurzy cvičení s rodiči, pro děti od čtyř do šesti let poté kurzy cvičení bez rodičů. Podrobnější informace ke kurzům cvičení naleznete na webových stránkách plavecké školy www.cviceni-zabicka.cz

6. SPORT & WELLNESS

U nás si mohou užít i rodiče! V areálu Infinit Sportcentrum Step si můžete aktivně zasportovat nebo si užít příjemnou relaxaci.

K dispozici jsou pro vás:

 • 3 vnitřní kurty na tenis

 • 12 badmintonových kurtů

 • 3 klimatizované squashové kurty

 • 2 stoly na stolní tenis

Pro zájemce jsou k dispozici služby profesionálních tenisových trenérů, zapůjčení i prodej tenisového, squashového a badmintonového vybavení, možnost pravidelných her pomocí permanentky či pořádání turnajů. Více informací o sportovištích a aktuální ceník zde.

VODNÍ SVĚT

Ve Vodním světě Infinit můžete využít 25 metrový plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool, parní lázeň s vonnými esencemi a saunu.
Více o Vodním světě naleznete zde.

SAUNOVÝ SVĚT

Ve světě plném prohřívacích místností je možné pod jednou střechou si vychutnat hned 6 saun. V saunovém světě najdete 2 vnitřní a 4 venkovní sauny:

 • klasickou finskou saunu (teplota 85 - 95 °C, vlhkost 10 - 20 %)

 • solnou saunu (teplota 65-75°C, vlhkost 5-10%)

 • medovou saunu s parním nárazem (teplota 80 - 90 °C)

 • tichou finskou krbovou saunu (teplota 85 - 95 °C)

 • selský saunový dům (teplota 80 - 95 °C)

 • bylinkovou saunu (teplota 80 - 95 °C)

Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének. Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti. Osvěžit a občerstvit se můžete ve vnitřním i venkovním saunovém baru.

Více o Saunovém světě naleznete zde.

Pro rodiče našich cvičenců máme připravené zvýhodněné vstupné.

Partneři

Nahoru