Naše další aktivity

 1. LETNÍ AKTIVITY
 2. ZKUŠEBNÍ UKÁZKOVÉ LEKCE
 3. JEDNORÁZOVÉ LEKCE
 4. INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA PLAVÁNÍ
 5. WELLNESS SLUŽBY
 6. SPORTOVNÍ AKTIVITY

1. LETNÍ AKTIVITY

Plavecká škola Žabička nezahálí ani mimo školní rok. Pravidelně pořádáme pro naše plaváčky a jejich kamarády bohatý program i o prázdninách.

PRAŽSKÉ LÉTO SE ŽABIČKOU (PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY SPORTCENTRUM INFINIT STEP)

Každé léto ožívají v Žabičce příměstské tábory. Dětem se věnují naše instruktorky a milé asistentky ze Žabičky. Tábory jsou určené pro děti do 4 do 8 let, probíhají ve všední dny a děti si užijí mnoho legrace. Celodenní program je zaměřený na plavání ve Vodním světě Infinit, venkovní pohybové a sportovní aktivity, tvořivou dílnu či dovednostní hry.

SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S PLAVÁNÍM PRO STARŠÍ PLAVCE (KOLOVRATY)

Pro zdatnější plavce připravujeme sportovní soustředění s plaváním na koupališti v Kolovratech. Děti ve věku od 10 let čeká týden plný plaveckých tréninků, všedních i nevšedních sportovních aktivit v krásném prostřední "pražského" venkova.:-)

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ S PLAVÁNÍM (NYMBURK)

Sportovní plavecké soustředění je novinkou, kterou od roku 2021 připravujeme pro naše nejlepší plavce! Děti si užijí 5ti denní pobyt bez rodičů za přítomnosti našich nejlepších trenérů kondičních plavců. Děti se zkrátka nezastaví. Program soutřednění je plný plavání, míčových a kolektivních sportů, netradičních sportovních aktivit, společenských her, regenerace a přednášek. 

LETNÍ POBYTY SE ŽABIČKOU

Pro naše plaváčky, jejich kamarády a rodiče připravujeme každé léto týdenní pobyty mimo Prahu, které jsou zaměřené na výuku plavání, sportovní a vědomostní aktivity, výtvarné a kreativní dílny. Na každý den je pro děti připraven bohatý program, aby si mohli i rodiče trochu odpočinout. Celý program je tematicky laděný, bývá plný úkolů a poznávání. Pobyty jsou určeny pro rodiny s dětmi staršími 3 let, ale mladší sourozenci jsou také vítáni.

INTENZIVNÍ KURZY PLAVÁNÍ

Pro nejmenší plaváčky pořádáme intenzivní kurzy plavání kojenců a batolat, kde se mohou děti od 6 měsíců do 4 let těšit na letní plavání ve Vodním světě Infinit. Během kurzu na děti čeká tematicky laděný program s našimi instruktory a spousta legrace při nácviku a prohlubování základních plaveckých dovedností. Přihlásit se mohou začátečníci i pokročilí, děti jsou vždy zařazeny podle pokročilosti a věku.

2. ZKUŠEBNÍ UKÁZKOVÉ LEKCE

Ukázkové lekce jsou určeny zejména pro nejmenší plaváčky (kurzy plavání s rodiči), kteří si chtějí před nástupem do plaveckého kurzu ověřit, zda bude plavání děťátku vyhovovat a zda pobyt v novém prostředí zvládne. Ukázkové lekce organizujeme vždy před začátkem nových kurzů. Můžete si zdarma vyzkoušet zázemí plavecké školy Žabička, 15 minutovou lekci s instruktorkou ve vodě a součástí je také krátká informační schůzka. Zkušební lekce probíhají po naplnění minimálního počtu zájemců. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na tel.: +420 775 996 114 nebo na info@plavani-zabicka.cz .

 

3. JEDNORÁZOVÉ LEKCE

Jednorázové lekce jsou určeny pro všechny zájemce o plavání, kteří jsou začátečníci a nejsou si jisti, že lekce plavání proběhne bez problémů a chtějí si skupinové plavání vyzkoušet. Jednorázovou lekci je potřeba si rezervovat (je závislá na akutální obsazennosti daného kurzu). Lekci si za poplatek (viz.ceník) můžete vyzkoušet a teprve poté se rozhodnout, zda chcete do kurzu nastoupit. Jednorázovou lekci lze vyzkoušet pouze při začátku nového kurzu, v průběhu kurzu již není možné začátečníka do kurzu přidat, abychom neovlivnili lekce plavání ostatním plaváčkům.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA PLAVÁNÍ

Individuální výuka plavání je nabídka pro děti všech věkových kategorií i pro dospělé. Po domluvě s našimi trenéry lze domluvit hodinu podle vašich časových možností a nemusíte se vázat na den a čas jednotlivých pokročilostí v plaveckém kurzu. Individuální lekce jsou vhodné také pro ty, kteří potřebují pouze „návod“ na správné plavání, pro děti, kteří se špatně začleňují do kolektivu nebo pro sportovní a kondiční plavce, kteří chtějí dohled a nové rady ohledně zdokonalení techniky.

Z důvodu maximálního vytížení trenérů je v současné době je možnost výuky nových individuálních klientů pouze v dopoledních hodinách.

Individuální lekce pro miminka pouze v časech od 8:00, 12:00, 14:00.

5. WELLNESS SLUŽBY

VODNÍ SVĚT

Ve Vodním světě Infinit můžete využít 25 metrový plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool, parní lázeň s vonnými esencemi a saunu. Pro rodiče našich plaváčků máme připravené zvýhodněné vstupné.
Více o Vodním světě naleznete zde.

SAUNOVÝ SVĚT

Ve světě plném prohřívacích místností je možné pod jednou střechou si vychutnat hned 6 saun. V saunovém světě najdete 2 vnitřní a 4 venkovní sauny:

 • klasickou finskou saunu (teplota 85 - 95 °C, vlhkost 10 - 20 %)

 • solnou saunu (teplota 65-75°C, vlhkost 5-10%)

 • medovou saunu s parním nárazem (teplota 80 - 90 °C)

 • tichou finskou krbovou saunu (teplota 85 - 95 °C)

 • selský saunový dům (teplota 80 - 95 °C)

 • bylinkovou saunu (teplota 80 - 95 °C)

Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének. Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti. Osvěžit a občerstvit se můžete ve vnitřním i venkovním saunovém baru. Pro rodiče našich plaváčků máme připravené zvýhodněné vstupné. Více o saunovém světě na 

Více o Saunovém světě naleznete zde.

 

6. SPORTOVNÍ AKTIVITY

INFINIT SPORTCENTRUM STEP

V areálu Infinit Step si můžete užít tenis, squash, badminton a stolní tenis.

K dispozici jsou pro vás:

 • 3 vnitřní kurty na tenis

 • 12 badmintonových kurtů

 • 3 klimatizované squashové kurty

 • 2 stoly na stolní tenis

Pro zájemce jsou k dispozici služby profesionálních tenisových trenérů, zapůjčení i prodej tenisového, squashového a badmintonového vybavení, možnost pravidelných her pomocí permanentky či pořádání turnajů. Více informací a aktuální ceník zde.

Partneři

Nahoru