Představujeme Vám...

Představujeme Vám...
08.06.2021
... instruktorku Barču. Barča se v Žabičce vyskytuje téměř všude - u plavání kojenců a batolat, u předškoláků i školáků a když vyjde chvíle, sedne si i na kancelářskou židli. Je vůbec něco, co o ní nevíte?
  • Kdo je Barča Kolečková jednou větou?

Jelikož pro mě bylo těžké říci to v jedné větě, položila jsem tutéž otázku mému bráchovi. Jeho odpověď byla „Spolehlivý a cílevědomý člověk, který je plný elánu a energie“. 

  • Jak jsi se dostala k plavání?

Prvně jsem se k plavání dostala v rámci střední školy, kde jsem se specializovala na tělesnou výchovu. Během studia na VŠ jsem pak našla brigádu v Žabičce, kde jsem pracovala převážně v kanceláři a jako asistentka s trenéry na bazénu. No a po necelých dvou letech už jsem seděla na kurzu Instruktorek plavání. :-)

  • Jak odpočíváš a čím doplňuješ energii?

Upřímně je pro mě častým zdrojem energie právě plavání s dětmi. Každopádně ve volném čase pak volím procházky po horách, výlety na kole a čtení knížek.

  • Mnozí o Tobě ví, že se věnuješ pole dance a je to Tvoje závislost.  Řekni, co nejvíce krkolomného se Ti povedlo a spadla jsi někdy?

Asi nedokážu vybrat jen jednu pozici. Každý nově naučený trik většinou považuji za svoje maximum, ale pole dance je pro mě o posouvání hranic a možností, takže za tím nejlepším si stále jdu! Pády jsou to, co k tréninkům neodmyslitelně patří a bez pádů a modřin není úspěch. Z větších pádů si pamatuji jen jeden, ale určitě zdaleka nebyl poslední. :-)

  • Tvoje špatná vlastnost?

Cokoliv nenaplánovaného dopředu je pro mě nekomfortní. 

  • Máš nějaké heslo či motto, kterým se řídíš?

Když se mě na stejnou otázku ptali na střední škole, našla jsem citát „Život je jako smlouva a je jen na tobě, s kým ji podepíšeš“. Asi se jím řídím dodnes. Myslím, že člověk by se v životě měl obklopovat lidmi, kteří za to stojí. Právě díky nim potom dokáže překonat jakékoliv životní překážky.

Nahoru