Představujeme Vám...

Představujeme Vám...
08.06.2021
... instruktorku Verču! Protože věříme, že se do bazénu podíváme už brzy, pojďte si připomenout, koho známého i neznámého můžete v Žabičce potkat!

Verču Tíkovou uvidíte nejen v bazénu, ale také v kanceláři Žabičky. Jak se vůbec k plavání dostala a patří mezi její oblíbené koníčky? Pojďme se na to mrknout!

  • Kdo je Verča Tíková jednou větou?

Aktivní maminka dvou dětí, která se snaží jet naplno v práci i doma. 

  • Jak jsem se dostala k plavání?

K plavání jsem se dostala v rámci příležitosti ujmout se vedení plavecké školy.  Abych více pronikla do problematiky dětského plavání a mohla tak být oporou svému týmu po všech stránkách, bylo mou více než jasnou výzvou stát se instruktorkou plavání.

  • Jaký je můj oblíbený koníček?

Mým největším koníčkem a zároveň náplní veškerého volného času je má rodina. 

Mé dvě děti mě naplno zaměstnávají, vymýšlíme různé aktivity k trávení společných chvil – od jízdy na kole, různých výletů za poznáváním či práci na zahradě. Pokud bych si však mohla udělat čas jen sama pro sebe, pak bych se zastavila, šla si zaplavat, do sauny a přečetla si nějakou dobrou knihu.

  • Nejraději jím...

Italskou kuchyni. Nejdůležitějším faktorem je však hezky prostřené a chutné jídlo, které si vychutnáte v klidu, bez shonu, společně s rodinou u jednoho stolu.

  • Jaký je můj největší zlozvyk či slabá stránka?

Mým mužem je mi dnes a denně vyčítáno, že musím mít všechno hned. Občas to však má i své výhody!

  • Heslo či motto, které mě provází životem?

Mám ten dojem, že motto a cíle člověka se mění v průběhu života dle jeho aktuální životní etapy... Momentálně je mým mottem „když nemůžeš, přidej víc“. Tato motivace minimálně u dětí funguje skvěle a lze praktikovat ve všech směrech!

Nahoru