Kurzy plavání před prázdninami? Ideální nápad!

Kurzy plavání před prázdninami? Ideální nápad!
26.4.2018
Blíží se nám léto, čas prázdnin a dovolených, které jsou spojené s mnohými vodními radovánkami – u moře, v rybníce či na zahrádce u bazénu. Ideální čas děti na dovádění ve vodě připravit, a jak jinak, než je zapsat na kurzy plavání!

Jarní kurz plavecké školy Žabička naučí děti nejen základním plaveckým dovednostem, jeho součástí je také nácvik sebezáchrany. Kdy jindy, než před prázdninami, děti připravit na situace, které mohou při dovádění ve vodě nastat. Cákání, skákání, potápění, to vše s sebou přináší určitá rizika, která je dobré poznat, zkusit si situaci, kterou můžeme ve vodě zažít. Ať už je to převalení se z lehátka v bazénu, pád do rybníka či cáknutí slané vody do očí. V rámci lekcí sebezáchrany čeká plaváčky také plavání v oblečení, aby děti zjistily, jaký je to pocit a jak je třeba se zachovat a nezpanikařit.

Děti, které navštěvují lekce plavání celoročně, znají nejen zásady bezpečného pohybu ve vodě i okolo ní, jsou také otužilejší a tím pádem připravenější na jakoukoli teplotu vody, která vás v bazénu či moři o dovolené čeká. 

Plavání je pro malé i velké plaváčky ideální v každém ročním období, takže nezapomeňte, vždy s úsměvem do vody!

Nahoru