Blog

Podpořte správný motorický vývoj dítěte
9.3.2015

Podpořte správný motorický vývoj dítěte

Motorický vývoj dítěte má své zákonitosti, které by se měly respektovat. Mnohdy rodiče v dobré víře pomáhají svým dětem s pohybem, který ještě samostatně nezvládají. Vystavují je tak přetěžování, které je zároveň nebezpečné pro budoucí vývoj děťátka.
více
Saunování s dětmi
27.11.2014

Saunování s dětmi

Sauna nemá blahodárné účinky pouze na organismus dospělých, při dodržení základních pravidel kladně působí také na ty nejmenší.
více
Proces aklimatizace, otužování
30.9.2014

Proces aklimatizace, otužování

Milé maminky, blíží se chladné měsíce a s nimi spojená nutnost dodržování aklimatizačního procesu a to před zahájením lekce plavání, ale hlavně po ní. Aklimatizační proces je pro dítě velmi důležitý! U malých dětí se reakce na teplotní podněty teprve vyvíjí, taktéž dovednost dokonale udržovat tělesnou teplotu je pro tělíčko dítěte náročné. Proto se malé děti velmi snadno nevhodným oblečením či v přetopeném prostředí přehřejí, nebo naopak prochladnou.
více
Wellness a sauna v těhotenství
6.8.2014

Wellness a sauna v těhotenství

V dnešní době mnohé z nás považují wellness za samozřejmou součást péče o své zdraví a duševní pohodu. V době, kdy žena otěhotní, je nasnadě otázka, zda a jaké vůbec procedury či služby si můžeme v tomto krásném stavu, kdy čekáme miminko, dopřát.
více
První dovolená s miminkem u moře
17.4.2014

První dovolená s miminkem u moře

Milé maminky, jelikož je období last-minute zájezdů a blíží se nám další letní sezóna, připravili jsme pro Vás článek zabývající se cestováním s miminkem k moři. Během kurzu plavání se nás maminky často dotazují, zda je pro kojence a batolata mořská voda vhodná, od kolika měsíců mohou nejdříve jet s miminkem na dovolenou a jaký typ dopravy zvolit.
více
Období stagnace neboli „ do vody mě nedostaneš“!
19.2.2014

Období stagnace neboli „ do vody mě nedostaneš“!

Voda je po určitou dobu po narození dítěte známým a příjemným elementem. Dovede se v ní pohybovat uvolněně a s radostí. Společně s dítkem sdílíte radost z plavání a najednou je vše úplně jinak. Mnohokrát se nás maminky ptají, jak je možné že se jejich dítko těšilo z lekce plavání, bez problémů se potápělo a spolupracovalo a nyní nechce vůbec nic dělat? Dítě začíná mít strach z vody, nespolupracuje, odmítá plavecké pomůcky, nevydrží v kolektivu dětí, probrečí celou lekci plavání.
více
Péče o dětskou pokožku po návštěvě bazénu
27.11.2013

Péče o dětskou pokožku po návštěvě bazénu

Milé maminky, toto téma jsme zvolili na základě vašich častých dotazů, jak pečovat o pokožku vašeho děťátka, po absolvování pobytu v bazénu.
více
Restaurace Sezio
24.10.2013

Restaurace Sezio

Rodiče našich plaváčků si mohou vychutnat kulinářské speciality v místní restauraci Sezio, která se nachází ve sportcentru Step na konci chodby u bazénu. Světové snídaně od 09 do 11 hodin. Polední menu od 11 do 15 hodin. Výběr z celého menu od 11 do 23 hodin.
více
Nahoru