Zpřísnění opatření

Zpřísnění opatření
17.11.2021

Od pondělí 22.11. budou zpřísněna opatření pro návštěvu bazénů.

Na základě tiskové konference po jednání vlády z 18.11. dojde od pondělí 22.11.2021 ke zpřísnění opatření pro využívání služeb. Opatření se budou týkat i návštěvy bazénů. 

Nově se bude možné, pro vstup do Vodního a saunového světa, prokazovat pouze platným očkováním či dokladem o prodělání nemoci COVID-19. Výjimku z tohoto nařízení mají:

  • Děti do 12 let, které svou bezinfekčnost prokazovat nemusí.

  • Děti ve věku 12-18 let – zde je třeba bezinfekčnost doložit platným PCR testem (ne starším než 72 hodin).

  • Lidé, kteří mají lékařem stanovenou kontraindikaci na očkování – zde je také třeba bezinfekčnost doložit platným PCR testem (ne starším než 72 hodin).

  • Lidé rozočkovaní – zde je také třeba bezinfekčnost doložit platným PCR testem (ne starším než 72 hodin).

Opatření se vztahuje na všechny osoby, jež využívají službu na pobočce Infinit Step. Pokud své dítě na kurz plavání pouze doprovázíte (skrze šatny a k turniketům), certifikátem se není třeba prokazovat. V průběhu kurzu Vašeho dítěte si na recepci můžete zakoupit cokoli z nabídky, nicméně v případě konzumace na místě je třeba bezinfekčnost prokázat. 

Děkujeme, že zavedená nařízení dodržujete! 

V případě, že se lekcí z výše uvedených důvodů nemůžete účastnit, prosíme kontaktujte nás odpovědí na tento e-mail. Kompenzace za tato omezení budou vycházet z našich obchodních podmínek – odstavec 4.4. ZRUŠENÍ/PŘERUŠENÍ KURZU PLAVÁNÍ Z DŮVODU VYŠŠÍ MOCI. 

 

Velice si vážíme Vaší přízně i v této nelehké době a doufáme, že další omezení nás dále nečekají. :-)

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na emailu a telefonu. V případě, že se nedovoláte, prosíme Vás o trpělivost, zmeškané hovory se snažíme obvolat zpět v co nejkratším termínu. 

Pro aktuální informace doporučujeme sledovat náš facebookový a instagramový profil, kde uvádíme všechny aktuality. 

S úsměvem do vody!

Nahoru