Zápis na únorové kurzy 2022

Zápis na únorové kurzy 2022
27.12.2021

V první polovině ledna proběhne zápis na únorové kurzy plavání. Čeká nás ale příjemná změna v systému přihlašování.

Ve stanovený den a čas Vám bude zaslán speciální odkaz, skrze který budete moci své dítě do kurzu přihlásit. Rozesílání odkazů bude rozděleno podle jednotlivých dovednostních skupinek (tj. kapři dostanou přihlášení v jiný den/čas než žraloci), a to z důvodu zamezení přehlcení systému. Po otevření odkazu uvidíte všechny možnosti, kdy daná skupinka plave a budete si tak moci vybrat den a čas kurzu, jež Vám vyhovuje. Během výběru termínu uvidíte aktuální obsazenost jednotlivých kurzů, tj. počet volných míst v daných termínech. Před samotným přihlášení Vám zašleme také návod na přihlášení, kde uvidíte i samotné vizuální prostředí systému.

 

!!!Přihlašování probíhá na stejném principu, jako probíhalo dříve skrze e-mail. Tj. místa v kurzech nemáte předem rezervovány a může se tak stát, že termín, o který máte zájem bude v pozdějších hodinách přihlašování obsazen!!!

 

Z tohoto důvodu budete předem znát den a čas, kdy Vám odkaz na e-mailu přijde. Předběžně bude probíhat zápis v těchto dnech (čas odeslání odkazu na Váš e-mail Vám upřesníme cca 2-3 dny před samotným zápisem):

 Plavání s rodiči:

·      Úterý 4.1. = skupinky 9-12 měsíců a 13-18 měsíců

·      Středa 5.1. = skupinky 19-23 měsíců a chrliče

·      Čtvrtek 6.1. = skupinky Žabiček

 

 Plavání bez rodičů:

·      Pondělí 10.1. = skupinky Kapři a Chobotnice

·      Úterý 11.1. = skupinky Delfínů a Žraloků

·      Středa 12.1. = skupinky Best of a Kodničních plavců

 

A proč jsme se k této změně rozhodli? Podstatné pro nás je Vaše pohodlí a zjednodušení procesu přihlášení pro vás jako rodiče. Často bylo třeba vyměnit si několik e-mailů, abychom našli ten správný kurz, nyní Vám to zabere pár minut.  Počet plaváčků, jež u nás plavou se zvyšuje a bohužel již není v našich silách jednotlivě každého plaváčka zvlášť zapisovat do kurzu na základě přihlašovacího e-mailu. Úkonů, které jsou s přihlášením dítěte a následně s přihlašováním nováčků spojeny, je spoustu.

Systém neustále vyvíjíme, a ačkoliv se snažíme do něho zakomponovat všechny důležité věci, i my jsme jen lidé. Proto je pro nás i zpětná vazba od vás, rodičů, velmi důležitá. Pokud tedy narazíte na cokoliv, co by stálo za to přepracovat/přidat/ubrat, obraťte se na nás. K dispozici Vám po přihlášení bude formulář, který nám budete moci vyplnit a přispět nám tak ke zdokonalení celého procesu přihlašování. :-)

Váš tým Žabičky

Nahoru