S Žabičkou na Pražačce

S Žabičkou na Pražačce
23.01.2023

Od únorových kurzů se budou kurzy plavání pro děti do čtyř let konat i na Pražačce.

V souvislosti s omezením kurzů plavání s rodiči na bazénu v provozovně Infinit Step se bude Žabička nově rozšiřovat i na bazén Pražačka. Prozatím na tomto bazénu budeme otevírat kurzy v pátek odpoledne od 14. hodiny do 15:30, především pro kurzy dětí do čtyř let.

 

Kurzy budou organizovány pro maximálně 6 dětí. 

Adresa: Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, 130 00 Praha - Žižkov. 

 

Podmínky pro omluvy a náhrady jsou shodné, jako u kurzů plavání, které probíhají v Infinit Step. Nahrazovat lekce půjde v rámci kurzů Infinit Step a naopak. 

Na lekci organizované v plaveckém areálu Pražačka prosím přicházejte s předstihem ne delším než 20 minut. Při příchodu si na recepci vyzvedněte klíček od skříňky a zapište do přiloženého sešitu jméno a číslo skříňky, které jste si vybrali. Vydáte se po schodech nahoru, kde naleznete skříňky na boty - boty prosím ukládejte do skříňky dle čísla na svém náramku a skříňku uzamkněte. Následně pokračujte skrze dveře do malé herničky a do šaten. Dámské šatny se nachází po pravé ruce za hernou, pánské po levé ruce. V šatně si uzamkněte skříňku dle čísla na náramku a projděte do sprch a následně na bazén.

Prosíme o dodržování následujícího:

  • Na lekci choďte s předstihem ne větším než 20 minut.

  • V šatně si uložte věci do skříňky, nenechávejte je volné položené po šatně.

  • Do sprch odcházíte bez plavek, následně se osprchujete a až poté si plavky oblékáte - stejné pravidlo platí i u Vašich dětí.

  • Po skončení lekce lze využít sauničku, která je zřízena přímo na bazénu, kde lekce probíhá.

  • Při odchodu ze sprch prosím opět svlékněte plavky - do šaten odcházíme osušení, abychom předešly nadměrnému vlhku a mokru v šatně.

  • Pokud s Vámi na bazén půjde doprovod, který by rád lekci sledoval, musí být čistě převlečen. Na bazén není možné jít ve venkovním oblečení. Doporučujeme přinést si šortky a tílko/tričko - na bazénu je horko.

Nahoru