Proč je opravdu důležité být převlečený?

Proč je opravdu důležité být převlečený?
30.10.2018
Jít na bazén ve svetru a kalhotech se opravdu nehodí. Už jen proto, že vám bude pěkně horko.

Chcete vidět svého plaváčka v akci? Jde si vás na lekci plavání vyfotit babička? Není problém, ale je třeba být převlečený!

Abychom zachovali veškeré prostory vodního světa co nejvíce čisté, je třeba při vstupu do prostor bazénu, být převlečen do čistého. Jednak vám v kalhotech u bazénu, kde je skoro 30 stupňů, bude pěkně horko, ale také tím přispějete k udržení čistoty nejen prostor vodního světa, ale také samotné vody v bazénu.

V okamžiku, kdy v oblečení "z venku" přijdete do vodního světa, dostanou se tam také nečistoty, které vám na oblečení během dne ulpí. A ty se také velmi jednoduše mohou dostat tam, kam nepatří - do vody. Proto prosíme všechny rodiče, babičky, dědečky a ostatní, kteří doprovází svého plaváčka na lekci, aby si s sebou vždy vzali čisté převlečení. Pomáháte nám tímto zachovat to nejčistší prostředí.

...co když dítě pláče a jdu si ho vyzvednout?

Pokud se stane, že váš prcek nemá svůj den, nechce se mu do vody a už vůbec ne poslouchat instruktory, a vy zkrátka na bazén musíte, prosíme alespoň o základní hygienu - jít na bazén bez ponožek a mít umyté nohy. Asistentky vám plačící dítě rády dovedou k turniketům, kde vám je předají.

Děkujeme za pochopení!

Nahoru