Omluvy a náhrady lekcí

Omluvy a náhrady lekcí
06.09.2021

Pokud dopředu víte, že se nebudete moci své lekce plavání zúčastnit, nezapomeňte si ji omluvit v systému omluv a náhrad. Pouze pak za ni získáte lekci náhradní!

Každý plaváček má možnost si svou každou lekci v kurzu omluvit a čerpat za ni lekci náhradní. Lekce je možné omlouvat libovolně dlouho dopředu, nejpozději však do 9 hodiny ranní toho dne, kdy Váš kurz probíhá. A proč?

Pouze za řádně omluvenou lekci budete mít k dispozici lekci náhradní. Náhradní lekce je možné čerpat v rámci běžícího kurzu, plus v dalších 4 týdnech kurzu navazujícího (netýká se kurzu dubnového, ale o tom zase příště:-). Kondiční plavci mají čerpání náhrad umožněno v rámci jejich aktuálně běžícího kurzu.

Je-li lekce, na kterou si plánujete náhradu přihlásit, obsazená, je možné nastavit tzv. hlídání lekce - a jakmile se někdo omluví, budete do lekce automaticky zapsaní a přijde vám potvrzující smska. A také právě proto, je třeba lekce řádně omlouvat. Abyste případně umožnili čekajícím plaváčkům navštívit jejich náhradní lekci. Může se to stát i Vám:-).

Prosíme tedy, omlouvejte si své lekce řádně a včas, předejdeme tím mnoha nepříjemným situacím.

Děkujeme!

Nahoru