Odpovědi na otázky rodičů - nová pobočka Kbely

Odpovědi na otázky rodičů - nová pobočka Kbely
25.05.2023

Na základě přijatých odpovědí v rámci vyplnění formuláře, kde jste nás informovali o zájmu pokračovat v kurzech na nové pobočce ZONA V POHYBU KBELY, jste nám zaslali několik dotazů. Odpovědi na ně naleznete níže. Během několika dnů pro vás spustíme i kompletně nový web, kde již naleznete všechny informace systematicky sepsané. Veškeré informace budeme neustále aktualizovat na základě průběhu stavby a organizace samotných kurzů. :-)

 

1.     Jaká je přesná lokalita nové pobočky ZONA V POHYBU?

Prostory centra ZONA V POHYBU se budou nacházet v nově vybudovaném areálu Nové Kbely, ulice Mladoboleslavská 15/347. V bezprostřední blízkosti se nachází zastávka MHD Huntířovská (s pravidelnými spoji k metru Letňany) či zastávka KBELY. Parkování automobilem bude možné přímo v areálu. 

 

2.     Jaké instruktorky budou vést kurzy plavání na nové pobočce ZONA V POHYBU?

Můžete se těšit na své oblíbené tváře, které znáte z aktuálních kurzů. Vzhledem k navýšení kapacity kurzů však počítáme i s posílením týmu o nové kolegyně. 

 

3.     Máme svou oblíbenou instruktorku a chtěli bychom plavat v kurzu zase s ní. Bude to možné?

Ano, vzhledem k tomu, že zápisy budou probíhat stejnou on-line formou, jako jste byli zvyklí doposud. Při zápisu si vybíráte den a čas kurzu, který Vám bude vyhovovat. Rozvrhy kurzů a personální obsazení vždy organizujeme v závislosti na časových možnostech našich instruktorek. Zápisy pokračujících plaváčků proběhne ještě před letními prázdninami. 

 

4.     Bude nějaká příležitost prohlédnout si prostory ještě před zahájením kurzu?

Plánujeme pro Vás zkušební provoz / dny otevřených dveří v průběhu září, kdy si budete moci vše prohlédnout. Začátkem října pak zahájíme „ostré“ spuštění kurzů. 

 

5.     V jakých časech budou kurzy probíhat?

Našim klientům se budeme snažit nabídnout kurzy ve třech časových blocích, aby si každý našel možnost, která mu bude vyhovovat. Plavání dětí s rodiči by mělo probíhat každý všední den cca do 14 hodin. Pro děti, které navštěvují vzdělávací zařízení se pokusíme přizpůsobit kurzy v odpoledních hodinách přibližně do 16:30. 

 

6.     Bude ZONA V POHYBU nabízet kurzy plavání i pro starší děti?

V novém centru budou organizovány kurzy pro děti s rodiči (děti do 4 let) a následně kurzy pro děti bez doprovodu rodičů v úrovni začátečníků. Stěžejní pro přesun do dráhy na STEP nebude následně věk, ale dovednosti dítěte, nelze tedy říci, že dítě v pěti letech bude automaticky přesunuto na pobočku STEP. Každý přesun bude realizován na základě posouzení instruktorky či trenéra/rky. 

 

7.     Bude po odplavané lekci prostor pro relaxaci jako je tomu ve sportcentru STEP?

Plavecká lekce pro děti s rodiči bude mít standardně 30 minut (25 min plavání + 5 minut v bazénu po lekci, lekci bude předcházet rozcvičení na suchu). Klientům nabídneme zdarma po lekci využití sauny a následně prostorného dětského koutku, který bude pro veřejnost zpoplatněn. 

Nahoru