OBNOVENÍ PROVOZU OD 3. 12.

OBNOVENÍ PROVOZU OD 3. 12.
30.11.2020
Na základě rozhodnutí vlády je ve čtvrtek 3. 12. možné znovu obnovit provoz plavecké školy.

V kurzech plavání tak navážeme tam, kde jsme skončili. 
Úterý, středa, čtvrtek - 5 odplavaných lekcí
Pondělí, pátek - 4 odplavané lekce

Poslední lekce zářijového kurzu tak vycházejí:

pondělí     18. 1.

úterý         12. 1.

středa       20. 1.

čtvrtek      14. 1.

pátek         22. 1.

Plavání na chvíli přerušíme o vánočních prázdninách od 23. 12. do 3. 1. 2021.
Otevření kurzů plavání musí opět probíhat v souladu s hygienickými opatřeními vyhlášenými ministerstvem zdravotnictví. S tím souvisejí určitá omezení.

Celé znění omezení provozu a hygienických opatření najdete zde. Prosíme o pročtení.
 
Zde nejdůležitější:

  • Při pohybu po celém areálu Sportcentra prosím mějte zakrytá ústa a nos ve všech vnitřních prostorách (vyjma lekce plavání).
  • Z důvodu omezení kapacity vodního a saunového centra budou kurzy plavání omezeny pouze na výuku plavání, zbylý čas strávený na bazénu tedy není možný. Zároveň není možné brát na bazén „neplavací“ doprovod.
  • Pobyt na bazénu - kurz plavání s rodiči 30 minut, kurz plavání bez rodičů 45 minut.
  • Z důvodu shromažďování osob ve vnitřních prostorách je omezena kapacita dětí v lekcích.
  • Kapacita dětí v kurzech bude snížena stejným způsobem jako od 5. 10.

PŘEDŠKOLNÍ A ŠKOLNÍ PLAVÁNÍ = kurzy bez rodičů
V systému omluv a náhrad (Auksys) je snížena kapacita na 8 dětí (+ prostor na 2 trenéry), u kondičních plavců na 9 dětí (+ 1 trenér).
V případě, že nedojde k odhlášení některých dětí z důvodu nemoci či jiných důvodů, pak si trenéři rozdělí děti do 2 skupin a budou plavat odděleně.

Z důvodu omezení možnosti náhrad v současné době, bude po ukončení kurzu prodloužena možnost náhrad o 2 týdny do navazujícího únorového kurzu plavání (celkem tedy náhrady po ukončení kurzu na 6 týdnů)

KURZY KOJENCŮ, BATOLAT A DĚTÍ DO 4 LET = kurzy s rodiči
V systému omluv a náhrad (Auksys) kapacita nesnížena! Dítě do 4 let + 1 rodič je bráno jako 1 osoba, kapacita dětí v kurzech tedy být snížena nemusí!!! :-)

Náhrady do navazujícího kurzu tedy standardně 4 týdny po ukončení kurzu.

Kancelář plavecké školy je Vám k dispozici nadále každý všední den, avšak pouze bezkontaktně a to v rámci emailové komunikace, na telefonu budeme pouze v dopoledních hodinách. Preferujte prosím emailovou komunikaci, na zmeškané hovory budeme volat zpět.

Nejdůležitějším kritériem je pro nás zdraví Vaše a Vašich dětí. Nastavená opatření a omezení je nezbytné dodržovat a jsou nastavena tak, abychom mohli provoz obnovit. 

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI !


Případné kompenzace zrušených lekcí (v případě nepokračování v kurzu) se budou řídit stejným způsobem jako na jaře (viz. obchodní podmínky bod 4.4.) - lekce lze převést do navazujícího únorového kurzu, na lekce lze vystavit voucher s platností 1 rok, hodnotu zrušených lekcí lze vložit na Infinit kartu s neomezenou dobou platnosti, zrušené lekce lze vyměnit za volný vstup do vodního světa pro 1 dospělého a 1 dítě na 60 minut.

S úsměvem do vody!

Nahoru