Nová pobočka

Nová pobočka
24.04.2023

V souvislosti s událostmi, které se v Žabičce odehrály za poslední měsíce bychom vám rádi sdělili novinky a velké změny, které pro vás připravujeme od nadcházející podzimní sezóny.

Vážení rodiče, milí klienti,

Naším cílem bylo vždy Žabičku posouvat dále, rozšiřovat, pracovat na kvalitě předávaných služeb, ať už spojených s plaváním nebo těch, které bychom rádi cílili na cvičení na suchu. Právě proto jsme se v předchozím roce intenzivně věnovali i novému projektu – cvičení dětí s rodiči i bez rodičů a kavárně. Přestože byly kurzy plavání od února omezeny a změnila se nám i „prostorová organizace“, povedlo se nám kurzy naplnit ze 100 %, za což vděčíme všem našim klientům. 

 

Omezení provozu plavecké školy s sebou přináší další milník, a tím je ukončení provozu kurzů dětí do čtyř let (kurzů s rodiči) na pobočce Infinit Step, které by mělo proběhnout po skončení dubnových kurzů na konci června 2023. Veškeré inzerované letní aktivity nicméně proběhnou dle plánu, stejně tak i kurzy bez rodičů budou v nové sezóně pokračovat beze změn v plavecké dráze. 

 

Na základě všech těchto skutečností jsme se odhodlali k velkému kroku, a tím je realizace kompletně nového sportovního centra. V posledních dnech se rozběhl kolotoč událostí, který nás při troše štěstí dotočí až k otevření kompletně nové pobočky ZONA V POHYBU, kde plánujeme zahájit provoz v podzimních měsících tohoto roku.  

 

ZONA V POHYBU se bude nacházet v pražských Kbelích zhruba 7 km od nynější pobočky plavecké školy Infinit Step (ulice Mladoboleslavská, kousek od stanice autobusu Huntířovská). Do nových prostor budou od nové sezóny přesunuty kompletně všechny kurzy plavání s rodiči. Pobočka nabídne bazén o velikosti 8x3,3 m se saunou, dva cvičební sály (malý sál a velký sál o velikosti 98 m2), příjemnou kavárnu a prostornou dětskou hernu. K nabídce našich stávajících služeb tedy přidáme i organizované kurzy cvičení s rodiči i bez rodičů či volné lekce cvičení (možnost návštěvy cvičebního sálu i bez instruktora). Do budoucna plánujeme i cvičení pro maminky s možností hlídání, cvičení pro těhotné a spoustu dalších aktivit. Klienti budou mít také možnost navštěvovat tuto novou pobočku mimo kurzy plavání a cvičení. 

 

Celý příběh ZONY V POHYBU budete mít možnost sledovat na novém facebookovém a instagramovém profilu „ZONAVPOHYBU“, kde s vámi budeme sdílet novinky z budování našeho centra. Odkaz na nový profil s Vámi budeme sdílet na sociálních sítích ihned, jak bude připraven. 

 

Doufáme a věříme, že se s našimi „stepáckými“ klienty potkáme i na nové pobočce. Celý náš tým Vám může slíbit, že změna bude rozhodně k lepšímu a že uděláme vše pro to, abyste se k nám vraceli ještě raději. 

 

Za jakoukoliv zpětnou vazbu budeme rádi! K dispozici jsme vám na e-mailu každý všední den od 9:00 do 15:00.

 

Děkujeme za podporu a za to, že jste s námi! 

 

Váš tým (zatím ještě) Žabičky 

Nahoru