Na plavání s doprovodem?

Na plavání s doprovodem?
4.10.2018
Rádi byste na lekce plavání s sebou vzali babičku, dědečka, tetičku, strýčka... zkrátka někoho, komu se rádi pochlubíte, co všechno s prckem zvládáte? Není problém, jen je třeba dodržet určitá pravidla, aby vše správně fungovalo!

V Žabičce si můžete vybrat dva typy doprovodů na lekci plavání - a to jak na lekce plavání kojenců a batolat, tak na lekce plavání předškoláků.

Doprovod "plavací" - na recepci si zvolíte službu, kterou během lekce doprovod využije. V rámci kurzu můžete za speciální snížené vstupné využít nejen bazén, ale také saunový svět. Slevy platí vždy ve chvíli, kdy plaváčkovi probíhá lekce.

Doprovod "neplavací" - na recepci nahlásíte doprovod, který s vámi půjde do prostor vodního světa, vstup je samozřejmě zdarma. DŮLEŽITOU PODMÍNKOU neplavacího doprovodu je ČISTÉ PŘEVLEČENÍ (tričko, kraťasy...). Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ není možné do prostorů vodního světa chodit v oblečení, ve kterém jste přišli z venku. Stane-li se tak, plavčík vás do prostor bazénu vůbec nepustí.

...A co focení?

Pokud si chcete odnést památku v podobě fotky či krátkého videa z plavání, zřejmě to problém nebude. Nicméně je určitě vhodné zeptat se také ostatních účastníků kurzu, zda-li jim nevadí, že budou součástí vaší památky. :-)

Nahoru