Aktuálně ze Žabičky

Aktuálně ze Žabičky
1.10.2020
Na základě vládních nařízení upravujeme od pondělí 5.10.2020 průběh plaveckých kurzů. Toto omezení dle usnesení vlády ČR potrvá 14 dnů.

Vážení rodiče našich plaváčků,

na základě vládních nařízení, musíme od pondělí 5.10.2020 omezit kapacitu dětí v kurzech plavání. Toto omezení dle usnesení vlády ČR potrvá 14 dnů.

Provoz bazénu není nijak omezen, platí již zavedená opatření (nošení roušek ve vnitřních prostorách vyjma bazénu, dodržování rozestupů od ostatních klientů, zvýšené hygienické požadavky).

  • PŘEDŠKOLNÍ A ŠKOLNÍ PLAVÁNÍ

V systému omluv a náhrad (Auksys) byla snížena kapacita kurzů předškoláků a školáků na 8 dětí (+ prostor na 2 trenéry), u kondičních plavců na 9 dětí (+ 1 trenér).

Pokud si tedy již nyní nejste jisti, zda chcete během následujících 14ti dnů kurzy plavání navštěvovat, lekci si prosím omluvte v náhradovém systému. 

Jelikož je ve většině kurzech zapsaných 12 dětí, pak nedojde-li k odhlášení části dětí z důvodu nemoci či jiných důvodů, pak budeme organizovat kurzy takto:

V případě, že přijde na kurz více než 8 dětí, trenéři si děti už u turniketů rozdělí na 2 skupiny (průběžně si je budou odebírat, aby nedošlo ke shlukování dětí). Každá skupina bude plavat s jedním trenérem. Závěr lekce stráví každý trenér se svou skupinou dětí v jiné části bazénu - whrilpool/pára/sauna a ukončení lekce bude probíhat opět postupně, abychom zamezili shlukování dětí u turniketů.

  • KURZY KOJENCŮ, BATOLAT A DĚTÍ DO 4 LET

V systému omluv a náhrad byla snížena kapacita kurzů na 5 dětí. V rámci standardních omluv očekáváme, že počet dětí na lekci bude přirozeně snížen.

Pokud si již nyní nejste jisti, zda chcete během následujících 14ti dnů kurzy plavání navštěvovat, lekci si prosím omluvte v náhradovém systému.

Jelikož nyní bude na 2 týdny omezena možnost náhrad, prodloužíme Vám možnost náhrad o 2 týdny do následujícího kurzu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nahoru