Aktuality

A jak je to s tím čipem?
7.9.2018

A jak je to s tím čipem?

Při příchodu na lekci si spousta rodičů neví rady, jaké čipové hodinky vlastně patří na to jejich plavání. Slečny recepční samozřejmě ví a rády poradí, ale jak to tedy je?
více
První lekce zářijového kurzu
30.8.2018

První lekce zářijového kurzu

Příští týden začíná v Žabičce nový školní rok! Nezaspěte svoji první lekci plavání:-)
více
Novinky ve Sportcentru
23.8.2018

Novinky ve Sportcentru

Už se také nemůžete dočkat nového školního roku v Žabičce? Není divu! Po velké odstávce Sportcentra Step se navíc můžete těšit na spoustu novinek.
více
26.4.2018

Hledáme posilu do týmu Žabiček!

Pro posílení našeho týmu Plavecké školy Žabička, která je součástí relaxačního centra INFINIT v hotelu Step, v Praze 9 – Vysočanech, hledáme milou, pozitivní a komunikativní kolegyni.
více
26.2.2018

Jak můžeme pomoci k čisté vodě?

Aby byla voda v našich bazénech nadále průzračně čistá, je třeba si připomenout několik hygienických zásad, které je třeba dodržet při každé návštěvě bazénu.
více
24.1.2018

Nové kontaktní místo Žabičky

Milí rodiče našich plaváčků, pro vyřizování plateb, zápisu do kurzů a dalších záležitostí, které souvisejí s plaváním v Žabičce, jsme si pro Vás připravili nové kontaktní místo. Najdete nás na konci chodby Sportcentra, u stolečku vedle restaurace Sezio. Budete-li tedy cokoli potřebovat, nechte si slečnami z recepce zavolat Žabičku a vyčkejte nás u stolečku :-)
více
Nahoru