Plavecký klub Žabička

Nabídka wellness služeb pro rodiče » Masáže pro maminky

Ve spolupráci s INFINIT wellness centrem (1. patro hotelu) je možné využít mnoho zajímavých služeb

Masáž pro těhotné  a čerstvé maminky: je určena pro těhotné a ženy po porodu, doporučujeme do 7. měsíce těhotenství. Masíruje se šíje, záda v hrudní oblasti a mezižeberní svaly, plosky nohou a jemná masáž olejíčkem proti popraskání kůže na bříšku a stehnech. Provádíme 25ti a 55ti minutové masáže.

masáže pro maminky

Ve wellness centru Infinit vám přední odborníci nabízejí masáže relaxační a exotické, čínskou tlakovou terapii, reflexní terapii chodidel, masáž hlavy a obličeje, masáž pro těhotné, masáž lávovými kameny, lymfatické masáže nebo také bambusovou a medovou masáž.

Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem mohou jít dvojice na masáž současně. Před masáží můžete využít sprchu nebo nahřát své ztuhlé svaly ve finské privátní sauně. Profesionální maséři vás přivítají v provoněné masérně s tlumeným osvětlením a příjemnou relaxační hudbou.

Poznejte Infinit masáž

Naší specialitou je Infinit masáž, individuálně zaměřená na problémové partie klienta. Je založená na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při Infinit masáži vám profesionální maséři‚ namíchají‘ jednotlivé techniky přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnili svaly a ulevili vašim zádům či končetinám. Dopřejte si Infinit masáž a na chvíli zapomenete na celý svět. Bolesti ustoupí, tělo si odpočine zregeneruje a vy budete odcházet jako znovuzrození. Provádíme 25ti, 55ti a 85ti minutové masáže.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě  služeb za příznivé ceny.
Navíc máme to pravé místo pro firemní a soukromé akce: privátní zónu, kde máte k dispozici saunu a whirlpool.

Více o službách privátního wellness najdete ZDE.

masáže pro ženy
masáže
Masáže pro maminky
Než přijde Ježíšek, přijďte si do Žabičky užít předvánoční lekce plavání a zapsat svého plaváčka na na únorové kurzy plavání.
Více zde...
Vážení klienti, využijte speciální možnosti parkování v parkovacím domě.
Více zde...
Video
Partneři
  • www.benefit-plus.cz
  • www.benefity.cz
  • www.kloranebebe.fr
  • www.lepeeto.cz
  • www.infinit.cz
  • www.plavani-rosnicka.cz
  • www.sezio.cz
  • sodexo.com
  • www.ulita.cz
nahoru