Plavecký klub Žabička

Plavání předškoláků » Instruktoři - medailonky

Mgr. Ivan Sacha
Mgr. Ivan Sacha
Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé.
Absolvent magisterského studia Pedf UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd - tělesná výchova). Držitel osvědčení Cvičitel plavání II. třídy, Instruktor školního lyžování, snowboardingu, fitness, Masér sportovní a rekondiční, Plavčík. Jeho zkušenosti s výukou plavání jsou spojeny mimo jiné také s pedagogickou fakultou, kde působil jako cvičitel plavání dětí I.stupně ZŠ a jako instruktor v plavecké škole při katedře tělesné výchovy. Aktivně se také účastnil závodů vysokoškolské plavecké ligy.
Ve svém volném čase se věnuje fotbalu i dalším sportům
V plaveckém klubu působí od roku 2013.
Martin Minha, DiS.
Martin Minha, DiS.

Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Kromě osvědčení trenéra plavání III. třídy má Martin za sebou mnoho školení od největších expertů z oblasti plavání v ČR (Irena Čechovská, Vladimíra Lipovská..). Prvotní zkušenosti nasbíral na Fakultě tělesné výchovy a sportu. V plaveckém klubu Žabička působí od roku 2011.

Ve svém volném čase ho baví audiovizuální média, Anglie, evropský fotbal, hudba, historie i současnost Prahy. 

PhDr. Martin Mejzr
PhDr. Martin Mejzr
Trenér skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé. Absolvent Pedagogické fakulty UK v Praze, obor Učitelství pro střední školy (biologie - tělesná výchova). Martin je držitelem osvědčení Instruktor fitcentra, Instruktor lyžování a kvalifikačního průkazu Plavčík.
Ve svém volném čase se věnuje plavání, běhu, futsalu či fotografování.
V plaveckém klubu Žabička působí od roku 2010.
Mgr. Ondra Kysela
Mgr. Ondra Kysela
Trenér skupinového a individuálního plavání pro dospělé a děti od předškolního věku. Ondra vystudoval Pedagogickou fakultu UK, obor Učitelství pro střední školy (základy společenských věd – tělesná výchova). Je držitelem osvědčení Cvičitel plavání III. třídy, Trenér plavání III. třídy, Trenér triatlonu III. třídy, Vodní záchranář a plavčík, Masér pro sportovní a relaxační masáž, Instruktor lyžování.
Ve svém volném čase se věnuje triatlonu a futsalu. V plaveckém klubu Žabička působí od roku 2009.

 


 

 

 

 

 

tým
Výuka Martina a Ondry - plavání předškoláků
Instruktoři - medailonky
Než přijde Ježíšek, přijďte si do Žabičky užít předvánoční lekce plavání a zapsat svého plaváčka na na únorové kurzy plavání.
Více zde...
Vážení klienti, využijte speciální možnosti parkování v parkovacím domě.
Více zde...
Video
Partneři
  • www.benefit-plus.cz
  • www.benefity.cz
  • www.kloranebebe.fr
  • www.lepeeto.cz
  • www.infinit.cz
  • www.plavani-rosnicka.cz
  • www.sezio.cz
  • sodexo.com
  • www.ulita.cz
nahoru