Plavecký klub Žabička

Plavání kojenců a batolat » Instruktoři - medailonky

Bc. Marie Vermachová
Bc. Marie Vermachová

V roce 2014 ukončila bakalářské studium na Západočeské univerzitě v Plzni obor Sociologie. Láska ke sportu, především k vodě, společně s blízkým vztahem k práci s dětmi ji v roce 2015 přivedly do institutu Evy Kiedroňové, kde absolvovala kurzu Instruktora plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Ve volném čase se podílí na organizaci programů pro děti ve skautském oddíle, fotografuje, plave, přečte si dobrou knihu nebo objevuje krásy vysokohorské turistiky. V současné době je její největší radostí malý syn Jonáš.

Mgr. Marika Součková
Mgr. Marika Součková
Po ukončení studia na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích začala pracovat jako učitelka na základní a poté mateřské škole. V roce 2009 dokončila kurz Instruktora plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, věnovala se jak vedení lekcí v bazénu tak vaničkování při soukromých návštěvách v domácnostech. Voda je s Marikou spjata od mala, do 18 let závodně plavala. Ve svém volném čase ráda běhá a věnuje se svým dvěma malým dětem.
Mgr. Michaela Hančinská
Mgr. Michaela Hančinská
V roce 2010 ukončila studium na 1. LFUK obor fyzioterapie. Svou práci zameřila na děti, několik let pracovala na dětské rehabilitaci nemocnice Motol. Má zkušenosti se cvičením od novorozenců až po dospělé. V lednu 2016 dokončila kurz Instruktora plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v institutu vzdělání Evy Kiedroňové. Ve volném čase ráda tančí, bruslí a užívá si hezké chvíle s rodinou v přírodě.  
Petra Czabeová, MSc
Petra Czabeová, MSc
Petra působí v plaveckém klubu Žabička od dubna 2013. V březnu 2014 dokončila kurz instruktora pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku.  Již od mala se věnovala rozmanitým činnostem s malými dětmi. Během vysokoškolských studií se, mimo jiné, jako průvodkyně na státním hradě ve Šternberku účastnila organizace speciálních zábavných a naučných programů zaměřených na děti od mateřských škol, přes školy základní až po ty střední. Svůj volný čas tráví nejraději se svými mazlíčky (francouzským buldočkem, italským mastinem a dvěma zakrslými králíky) na procházkách či při trénování stále známějšího „králičího hopu“.
z výuky
Peťka a Míša
Instruktoři - medailonky
Stále přijímáme přihlášky na listopadové kurzy plavání kojenců, batolat a předškoláků!
Více zde...
Ve dnech 16. - 20. října pro vás máme připravený zápisový týden, ve kterém se můžete přihlásit na listopadové kurzy.
Více zde...
Video
Partneři
  • www.benefit-plus.cz
  • www.benefity.cz
  • www.kloranebebe.fr
  • www.lepeeto.cz
  • www.infinit.cz
  • www.plavani-rosnicka.cz
  • www.sezio.cz
  • sodexo.com
  • www.ulita.cz
nahoru